Stroje Rapid

rapid_rex_1.jpg

Rapid REX

Rapid Rex byl vyvinut co by lehčí verze „horské kočky“ – modelu Rapidu Swiss. Rapid Rex je tudíž mnohem více vhodný pro extrémní svahy. Jeho nízko položené těžiště a hydrostatický pohon umožňují jednoduchý a bezpečný pohyb dokonce i v kritických místech.


komunalni_lista_3.jpg

Rapid SWISS

Modelem Swiss vyvinul Rapid mimořádně lehký a víceúčelový stroj pro svažité terény, který perfektně zapadá do rodiny strojů Rapid. Jeho hydrostatický pohon nabízí plynule ovládaný pohyb vpřed i vzad vč. pojezdové rychlosti a aktivní řízení otočnou rukojetí znamená, že Swiss může být lehce ovládán, dokonce i v těžkých podmínkách.


monta_foto_1.jpg

Rapid MONTA

Kompaktní jednoosá svahová sekačka Rapid MONTA je navržena pro sečení rozsáhlých travních porostů ve svazích do sklonu max. 120%. Nízko položené těžiště, efektivně rozložená hmotnost na nápravu a inovované odpružení řídítek zajišťujívysokou efektivitu práce při dlouhodobé expozici.


rapid_mondo_1.jpg

Rapid MONDO

Rapid Mondo je nejmenší hydrostaticky poháněný jednonápravový malotraktor na světě. Technologie „Rapid Wendematic®” umožňuje uživateli otočit řídítka o 180° bez použití nářadí a bez nutnosti změny směru jízdy. Rychlost jízdy vpřed či vzad zůstává stejná bez ohledu na pozici řídítek. Díky otočným řídítkům, jednoduchému a rychlému systému výměny přídavného nářadí, je Rapid Mondo ideální pro náročné domácí uživatele a pracovníky komunálních a zahradnických služeb.


box1.jpg

Rapid EURO 4

Tento nosič nářadí je velmi oceňován profesionálními uživateli jak v komunální oblasti, tak i profesionální zahradnické realizaci. Rapid EURO 4 může být používán po celý rok díky široké škále přídavných nářadí. Díky aktivnímu řízení pomocí dvou na hnací kola napojených hydromotorů je při práci se strojem garantováno maximální pohodlí obsluhy a optimální bezpečnost.


rapid_orbito_1.jpg

Rapid ORBITO

Rapid Orbito je po stránce bezpečnosti, funkčnosti a ovladatelnosti zcela převratnou a nadčasovou koncepcí jednoosých nosičů nářadí s několika technickými inovacemi, které vycházejí z každodenních potřeb uživatelů této kategorie profesionálních strojů v komunální, zahradní a realizační sféře.