Stroje Rapid

rapid_rex_1.jpg

Rapid REX

Rapid Rex byl vyvinut co by lehčí verze „horské kočky“ – modelu Rapidu Swiss. Rapid Rex je tudíž mnohem více vhodný pro extrémní svahy. Jeho nízko položené těžiště a hydrostatický pohon umožňují jednoduchý a bezpečný pohyb dokonce i v kritických místech.


komunalni_lista_3.jpg

Rapid SWISS

Modelem Swiss vyvinul Rapid mimořádně lehký a víceúčelový stroj pro svažité terény, který perfektně zapadá do rodiny strojů Rapid. Jeho hydrostatický pohon nabízí plynule ovládaný pohyb vpřed i vzad vč. pojezdové rychlosti a aktivní řízení otočnou rukojetí znamená, že Swiss může být lehce ovládán, dokonce i v těžkých podmínkách.


monta_foto_1.jpg

Rapid MONTA

Kompaktní jednoosá svahová sekačka Rapid MONTA je navržena pro sečení rozsáhlých travních porostů ve svazích do sklonu max. 120%. Nízko položené těžiště, efektivně rozložená hmotnost na nápravu a inovované odpružení řídítek zajišťujívysokou efektivitu práce při dlouhodobé expozici.


rapid_mondo_1.jpg

Rapid MONDO

Rapid Mondo je nejmenší hydrostaticky poháněný jednonápravový malotraktor na světě. Technologie „Rapid Wendematic®” umožňuje uživateli otočit řídítka o 180° bez použití nářadí a bez nutnosti změny směru jízdy. Rychlost jízdy vpřed či vzad zůstává stejná bez ohledu na pozici řídítek. Díky otočným řídítkům, jednoduchému a rychlému systému výměny přídavného nářadí, je Rapid Mondo ideální pro náročné domácí uživatele a pracovníky komunálních a zahradnických služeb.


varea.jpg

Rapid VAREA

Tento nosič nářadí je velmi oceňován profesionálními uživateli jak v komunální oblasti, tak i profesionální zahradnické realizaci. Rapid VAREA může být používán po celý rok díky široké škále přídavných nářadí. Díky aktivnímu řízení pomocí dvou na hnací kola napojených hydromotorů je při práci se strojem garantováno maximální pohodlí obsluhy a optimální bezpečnost.


rapid_orbito_1.jpg

Rapid ORBITO

Rapid Orbito je po stránce bezpečnosti, funkčnosti a ovladatelnosti zcela převratnou a nadčasovou koncepcí jednoosých nosičů nářadí s několika technickými inovacemi, které vycházejí z každodenních potřeb uživatelů této kategorie profesionálních strojů v komunální, zahradní a realizační sféře.