Secí stroje ELIET

Secí stroje Eliet

logo eliet

 

Tvořivost zahradního architekta většinou končí na nákladech spojených s návrhem. Vhodnými stroji, které nabízejí velký počet různých aplikačních možností a podávají velký výkon, nemusí být odvážný návrh vždy drahý.

Proto má kombinovaný secí stroj ELIET pro výsev trávy mnoho předností, aby byly komplikované plochy trávníku co nejrychleji a s vysokou kvalitou vysety. Budete překvapeni, kolik ve Vašem rozpočtu zbyde, abyste mohli realizaci své zahrady snů oslavovat.

Kombinovaným secím strojem ELIET zvládnete všechny práce s osevem najednou

1. Rozmělnění

Rozmělňovací válce tvoří větší část hmotnosti stroje. Při zakládaní osevní plochy tyto válce rozmělňují hrubě opracovanou zeminu a vyrovnávají její povrch. 

2. Osev

Vibrační brány kombinovaného secího stroje ELIET tvoří dvojitá řada hřebů, které se pohybují směrem do stran. Tyto hřeby jsou za pásem výsevu osiva ze zásobníku, takže osivo je při setí vpravováno přímo do zeminy. Vibrační brány jsou hloubkově nastavitelné pákou v místě obsluhy. Touto regulací nastavení hloubky si dle přání srovnáte povrch. Vibrační brány rozruší strukturu horní vrstvy, rozdělí zeminu rovnoměrně po celé pracovní ploše a odstraní nerovnosti povrchu. 

3. Zapravení osiva do zeminy

Vibračními bránami se travní osivo vrstvou zeminy překryje a je ochráněno před působením větru nebo před ptactvem. Zadní utužovací válec jemně přitlačí zeminu na zaseté osivo. Zemina zůstává dostatečně prokypřená, aby rychle absorbovala vlhkost, což je ideální pro naklíčení.

 

Eliet GZC

Secí stroje

ModelMotor / výkonPracovní šířka Zásobník osiva Hmotnost
GZC 750 HST Honda GX 200 6,5 k. 75 cm 61 l 385 kg
GZC 1000 HST Honda GX 270 9,0 k.
100 cm 93 l 415 kg

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.