Údržba ploch ve vinohradu

Stejně jako v sadech také pro vinohrady je nejefektivnější a nejjednodušší údržba mulčovači ve spojení s vhodným nosičem nářadí či traktorem. Nejnovějším trendem jsou pásové nosiče nářadí.

mulčovač humusKladívkové a rotační mulčovače HUMUS

Mulčovače HUMUS jsou proslulé díky své spolehlivosti, robustnosti, mimořádně vyso­ké kvalitě zpracování, funkčnosti a šířce nabídky. Pochlu­bit se může několika patenty, inovativními technologiemi mulčování a nejrozsáhlejším výrobním programem mulčo­vačů, který vychází z potřeb a požadavků zákazníků. Široký výrobní sortiment mulčovačů HUMUS je pod­porovaný hustou sítí prodejců - tím zaručuje blízkost k zá­kazníkovi a dokonalý předpro­dejní a poprodejní servis při radách, předvádění a zákaznic­kých službách. Společnost se intenzivně zabývá praxí svých produktů u zákazníků, kteří určují vývoj a směr v oblasti využití mulčovačů v sadařství a vinohradnictví.


pásový nosič nářadí nikoPásové nosiče nářadí NIKO

Pásáky NIKO představují kategorii strojů s hydrostatickým pohonem, které zajišťují možnost plynulého nastavení rychlosti a přesného vedení stroje v úzkých sponech s možností připojení pracovních adaptérů, poháněných vlastním motorem, hydraulicky nebo kardanem. Pásový podvozek zaručuje minimální přítlak na půdu, maximální stabilitu a svahovou dostupnost až 80%. Stroje jsou osazeny benzínovými nebo dieselovými motory o výkonu od 9 do 90 k.. NIKO nepatří mezi stroje sériové, které vyjíždí z pásu po tisících, ale výroba strojů je poctivá s kvalitními komponenty, maximálně robustní. Každý stroj lze sestavit podle požadavků zákazníka a zůstává naprostým originálem.