Jednoosé nosiče nářadí Rapid

Promo Rapid zima

 

Společnost Rapid Technic byla založena v roce 1926 jako Rapid Motormäher AG. Jak tento německý název napovídá, společnost se od počátku specializovala na zemědělskou mechanizaci a především na „vysokohorské“ sečení. Co by průkopník v této oblasti, Rapid podstatně přispěl k usnadnění práce nejen farmářů a zemědělců. 


Již po osm desetiletí je jméno Rapid synonymem pro jednonápravové nosiče nářadí. 

Dnes Rapid Technic AG nabízí širokou paletu vybavení pro profesionální využití v zemědělství, zahradnictví a krajinářství v soukromém a veřejném sektoru. Jednoosé nosiče Rapid se mohou pochlubit širokou nabídkou přídavných zařízení pro sečení, zpracování půdy a komunální služby, jejich spolehlivost a variabilitu oceňují na celém světě. 

 

Přehled nabídky jednoosých nosičů Rapid Technic

 

Rapid Rex

Rapid REX

Rapid Rex byl vyvinut co by lehčí verze "horské kočky" – modelu Rapidu SWISS. Rapid REX je tudíž mnohem více vhodný pro extrémní svahy. Jeho nízko položené těžiště a hydrostatický pohon umožňují jednoduchý a bezpečný pohyb dokonce i v kritických místech.

 

Rapid Swiss

Rapid SWISS

Modelem SWISS vyvinul Rapid mimořádně lehký a víceúčelový stroj pro svažité terény, který perfektně zapadá do rodiny strojů Rapid.

 

Rapid MONTA

Rapid MONTA - NOVINKA

Kompaktní svahová sekačka Rapid MONTA byla navržena pro sečení rozsáhlých travních porostů ve svazích do sklonu max. 120%. Nízko položené těžiště, efektivně rozložená hmotnost na nápravu a inovované odpružení řídítek zajišťují vysokou efektivitu práce při dlouhodobé expozici.

 

Rapid Mondo

Rapid MONDO

Rapid MONDO – nejmenší hydrostaticky poháněný jednonápravový malotraktor na světě. Technologie "Rapid Wendematic®" umožňuje uživateli otočit řídítka o 180° bez použití nářadí a bez nutnosti změny směru jízdy.

 

Rapid Euro 4

Rapid EURO 4

Tento nosič nářadí je velmi oceňován profesionálními uživateli jak v komunální oblasti, tak i profesionální zahradnické realizaci. Rapid EURO 4  může být používán po celý rok díky široké škále přídavných nářadí.

 

Rapid Orbito

Rapid ORBITO

Rapid ORBITO je po stránce bezpečnosti, funkčnosti a ovladatelnosti zcela převratnou a nadčasovou koncepcí jednoosých nosičů nářadí s několika technickými inovacemi, které vycházejí z každodenních potřeb uživatelů této kategorie profesionálních strojů.