SERVIS

logo agrocar
  • Společnost AGROCAR s.r.o. poskytuje předprodejní, záruční a pozáruční servis všech nabízených produktů včetně individuálního technického poradenství kvalifikovanými pracovníky.
  • Odborně vyškolený servisní personál zajišťuje opravy jak motorových strojů, tak i generální opravy motorů výrobců Briggs&Stratton, Honda, Yanmar, Subaru-Robin, Kawasaki, Kohler, Lombardini, Kubota a Caterpillar.
  • V oblasti High-Tech olejů a maziv spolupracujeme se švýcarskou společností PANOLIN AG a do svých zahradních, lesních a komunálních strojů používáme výhradně produkty tohoto výrobce.
  • Společnost AGROCAR s.r.o. disponuje jak stacionárně profesionálně vybaveným zázemím, tak i mobilním pro zajištění kvalifikovaných servisních oprav přímo u zákazníka a to do 24 hodin. V případě závažnějších oprav jsme schopni zajistit ekvivalentní techniku po dobu opravy.
  • Centrální sklad náhradních dílů je k dispozici v Kopřivnici v místě sídla, kde prostřednictvím smluvních spedičních partnerů zajištujeme dodání náhradních dílů do 24 hodin po celém území České republiky.

 

Autorizovaný servis STIHL

Stihl servis

Při řezání, vyžínání a stříhání, při práci s čisticími a rozbrušovacími stroji  – STIHL nadchne všechny uživatele svou nekompromisní kvalitou a spolehlivostí. A aby vaše nadšení pro výrobky značky STIHL dlouho vydrželo, zakoupíte je výhradně u kvalifikovaných odborných prodejců, kteří jsou jediní zárukou náležitého prodejního servisu.

Váš servisní partner STIHL

U odborného autorizovaného prodejce STIHL jste v nejlepších rukou – ať už se jedná o poradenství, nákup nebo servis. Poradí vám při výběru stroje optimálně vyhovujícího Vašim potřebám, poskytne vám cenné rady pro jeho racionální provoz a nabídne profesionální servis. To vše je zárukou, že užitná hodnota vašeho motorového náčiní STIHL zůstane zachována po mnoho let.

Originální náhradní díly STIHL

Nejvyšší spolehlivost i při extrémním zatížení je pro motorové  nářadí STIHL samozřejmostí. Pokud by i přesto došlo na vašem  stroji k závadě, mají autorizované servisní dílny STIHL na skladě náhradní díly. Pouze originální náhradní díly jsou zárukou výkonu, bezpečnosti a dlouhé životnosti Stihl servis Smotorového náčiní STIHL. Poznáte je podle loga firmy STIHL a značky pro náhradní díly v podobě stylizovaného písmene S.

 

Kontrolovaná kvalita STIHL

Vysoký standard morových nástrojů značky STIHL je dosažen dodržováním přísných požadavků na kvalitu ve všech odděle- ních naší společnosti. Firma STIHL tak splňuje celosvětově platné normy ISO 9001 a ISO 14001 pro kompletní řízení kvality a úrovně životního prostředí. STIHL pracuje neustále na dalším vývoji všech strojů. Proto si vyhrazujeme právo na změny v rozsahu dodávky, vzhledu, technice a výbavě. 

Pro vaši bezpečnost

Všechny výrobky mohou při použití, které je v rozporu s před- pisy, ohrozit uživatele, okolo stojící osoby, popř. zvířata a předměty. Proto si před prvním uvedení do provozu a používáním výrobku pozorně přečtěte celý návod k obsluze a dodržujte v něm uvedené bezpečnostní pokyny.

Výrobky firmy STIHL jsou pravidelně zkoušeny tuzemskými a zahraničními institucemi

Těmto zkouškám se podrobujeme, protože v nich vidíme pokračování našich vlastních  zkušebních programů. Posudek těchto neutrálních institucí je pro nás velmi důležitý, zejména je to v zájmu našich zákazníků. Instituce potvrzují udělením certifikátů vysoký kvalitativní standard a příkladné splnění bezpečnostních požadavků na výrobky firmy STIHL.
Další údaje o plnění směrnice na ochranu před vibracemi pro zaměstnavatele 2002/44/EG  naleznete na www.stihl.com/vib.
Informace k plnění směrnice REACH (EG) č. 1907/2006 naleznete na www.stihl.com/reach.