Technika v detailech

  • Úvod
  • TECHNIKA V DETAILECH

 

Stroje Sauerburger

Sauerburger GRIP 4F.X.S. Sauerburger se zaměřuje více než 25 let na stroje a příslušenství pro oblast zemědělství, sadařství, vinohradnictví a komunálního nasazení. Hlavním výrobním programem jsou traktorové mulčovače a rotační sekačky včetně výkyvných sekcí, převážně s uplatněním v sadařství a vinohradnictví a dále půdní nářadí, jako jsou rotavátory, rotační brány, pluhy, kypřiče, podmítací technika, drtiče vinné révy apod.

Jednoosé nosiče nářadí Rapid

jednoosý nosič nářadí rapidRapid Technic AG nabízí širokou paletu vybavení pro profesionální využití v zemědělství, zahradnictví a krajinářství v soukromém a veřejném sektoru. Jednoosé nosiče Rapid se mohou pochlubit širokou nabídkou přídavných zařízení pro sečení, zpracování půdy a komunální služby, jejich spolehlivost a variabilitu oceňují na celém světě. 

Kotoučové štěpkovače JENSEN

štěpkovač jensenSe 130-ti letými zkušenostmi je v současnosti JENSEN předním výrobcem dřevozpracujících technologií. Největší výrobní podíl JENSENu zaujímají stroje pro údržbu silnic a dálnic a stroje pro komunální sféru. Velmi spolehlivým partnerem je JENSEN v oblasti zemědělství, lesnictví a zahradních realizacích. Silnou stránkou JENSENu je přizpůsobení se požadavkům zákazníka a individuální přístup k vývoji a výrobě speciálních strojů. Tento profesionální a inovativní přístup zjednodušuje zákazníkovi volbu právě pro výrobky značky JENSEN.

Mulčovače Humus

mulčovač humusMulčovače Humus jsou proslulé díky své spolehlivosti, robustnosti, mimořádné kvalitě zpracování, funkčnosti a variantnosti nabídky. Německý výrobce těchto mulčovačů - společnost Maschinenfabrik Bermatingen GmbH & Co se může pochlubit několika patenty, inovativními technologiemi mulčování a nejrozsáhlejším výrobním programem mulčovačů, který vychází z potřeb a požadavků zákazníků.