Technika v detailech

  • Úvod
  • Technika v detailech

Traktory RIGITRAC

traktor rigitracSpecifikem traktorů RIGITRAC je revoluční rám s centrálně umístěným rotačním uložením (středovým kloubem). Tato konstrukce osvědčená u stavebních strojů umožňuje torzi až 22° oproti 12°, která je u standardních traktorů. Centrální rotační kloub umožňuje řízení stroje přes příslušnou osu (nápravu) a tím optimalizuje nastavení čelního přídavného nářadí.

Stroje Sauerburger

Sauerburger GRIP 4F.X.S. Sauerburger se zaměřuje více než 25 let na stroje a příslušenství pro oblast zemědělství, sadařství, vinohradnictví a komunálního nasazení. Hlavním výrobním programem jsou traktorové mulčovače a rotační sekačky včetně výkyvných sekcí, převážně s uplatněním v sadařství a vinohradnictví a dále půdní nářadí, jako jsou rotavátory, rotační brány, pluhy, kypřiče, podmítací technika, drtiče vinné révy apod.

Speciální vozidla VMeili

užitkové vozidlo vmeiliSpecifikem užitkových vozidel a nosičů nářadí VMeili je speciální "plazivá" rychlost, která umožňuje optimálně ovládat pojezd. "Plazivá" rychlost se jednoduše ovládá pomocí středově uloženého pedálu a díky tomu se může řidič / obsluha stroje za všech okolností plně koncentrovat na vykonávanou práci. 

Jednoosé nosiče nářadí Rapid

jednoosý nosič nářadí rapidRapid Technic AG nabízí širokou paletu vybavení pro profesionální využití v zemědělství, zahradnictví a krajinářství v soukromém a veřejném sektoru. Jednoosé nosiče Rapid se mohou pochlubit širokou nabídkou přídavných zařízení pro sečení, zpracování půdy a komunální služby, jejich spolehlivost a variabilitu oceňují na celém světě. 

Kotoučové štěpkovače JENSEN

štěpkovač jensenSe 130-ti letými zkušenostmi je v současnosti JENSEN předním výrobcem dřevozpracujících technologií. Největší výrobní podíl JENSENu zaujímají stroje pro údržbu silnic a dálnic a stroje pro komunální sféru. Velmi spolehlivým partnerem je JENSEN v oblasti zemědělství, lesnictví a zahradních realizacích. Silnou stránkou JENSENu je přizpůsobení se požadavkům zákazníka a individuální přístup k vývoji a výrobě speciálních strojů. Tento profesionální a inovativní přístup zjednodušuje zákazníkovi volbu právě pro výrobky značky JENSEN.

Mulčovače Humus

mulčovač humusMulčovače Humus jsou proslulé díky své spolehlivosti, robustnosti, mimořádné kvalitě zpracování, funkčnosti a variantnosti nabídky. Německý výrobce těchto mulčovačů - společnost Maschinenfabrik Bermatingen GmbH & Co se může pochlubit několika patenty, inovativními technologiemi mulčování a nejrozsáhlejším výrobním programem mulčovačů, který vychází z potřeb a požadavků zákazníků.