O značce JENSEN

Logo JENSEN

...130-ti letá zkušenost ve výrobě a vývoji kotoučových štěpkovačů...

 

Výrobní závod JENSEN byl založen panem Peterem Jensenem v roce 1884. Od této doby je produkce štěpkovačů umístěna v městečku Maasbüll v severním Německu, východně od města Flensburg. Mimo výrobu strojů pro zemědělství a námezdní práce záhy vyvinul Peter Jensen speciální stroje pro komunální sektor – dřevoprůmysl a zpracování dýhy. Vynalezl tradiční štěpkovače na klestí, křoviny a drobné nálety, vše pod výrobní značkou “Angeln“, které se velice rychle vyvinuly v hlavní produkt – kotoučový štěpkovač.

JENSEN history JENSEN history

Se 130-ti letými zkušenostmi je v současnosti JENSEN předním výrobcem dřevozpracujících technologií. Nyní JENSEN zaměstnává 85 lidí. Největší výrobní podíl JENSENu zaujímají stroje pro údržbu silnic a dálnic a stroje pro komunální sféru. Velmi spolehlivým partnerem je JENSEN v oblasti zemědělství, lesnictví a zahradních realizacích. Silnou stránkou JENSENu je přizpůsobení se požadavkům zákazníka a individuální přístup k vývoji a výrobě speciálních strojů. Tento profesionální a inovativní přístup zjednodušuje zákazníkovi volbu právě pro výrobky značky JENSEN – na produkty “Made in Germany“ jsou v Německu právoplatně hrdí.

JENSEN - sídlo vyrobni zavod JENSEN vyrobni zavod JENSEN vyrobni zavod JENSEN

 

Dlouhá životnost a nízké provozní náklady štěpkovačů JENSEN

Štěpkovače JENSEN vynikají stabilní konstrukcí a dlouhou životností. Dlouholetá zkušenost ve výrobě těchto strojů dospěla k velmi robustní konstrukci – JENSEN používá větší tloušťky jednotlivých plechových dílců a spolehlivě je vedena výroba celé konstrukce štěpkovače. Obzvláště v místě kotouče a protinože. V těchto místech byl kladen důraz na bezpečnost. Dlouhá životnost a kvalita zpracování zaručuje vysokou hodnotu při následném prodeji. Úspěch štěpkovačů JENSEN je v nízkých provozních nákladech a hodinových servisních operacích.

Detail JENSEN JESNEN detail JENSEN detail JENSEN detail