Partneři

  • Úvod
  • Oficiální zastoupení
SABO

SABO

Nabídka ručně vedených rotační sekaček Sabo zahrnuje elektrické i benzínové modely o pracovních záběrech 32 až 54 cm, sekačky pro náročné privátní uživatele i profesionály. Stroje jsou nabízeny bez vlastního pojezdu i s pojezdem (1-rychlostní nebo vario). K dispozici jsou volitelně také mulčovací sady.

SABO-Maschinenfabrik GmbH
Auf dem Höchsten 22
D-51645 Gummersbach
Deutschland

www.sabo-online.de/sabode/regional_home.page


SAUERBURGER

SAUERBURGER

Firma F.X.S. Sauerburger se zaměřuje více než 25 let na stroje a příslušenství pro oblast zemědělství, sadařství, vinohradnictví a komunálního nasazení.

F.X.S. Sauerburger
Traktoren und Gerätebau GmbH
Im Bürgerstock 3
79241 Wasenweiler
Deutschland

www.sauerburger.de


SCAG

SCAG

Robustní - Obratný - Rychlý - Spolehlivý - Bezpečný.

Tak charakterizuje ve zkratce americký výrobce své profesionální sekačky SCAG s nulovým poloměrem otáčení,  Zero-Turn. Výrobní závod, který sídlí v Mayville ve státě Wisconsin se již dlouho specializuje na sekačky s „0“ poloměrem otáčení k profesionální údržbě zelených ploch, a to intenzivních i extenzivních. Na rozdíl od klasických travních traktorů jsou stroje Scag při stejném záběru žacího ústrojí až třikrát rychlejší, navíc ušetří až polovinu provozních nákladů.

Scag Power Equipment
Metalcraft of Mayville Inc.
PO Box 152
Mayville, WI 53050
United States of America

www.scag.com


SECO Industries, s.r.o.

SECO Industries, s.r.o.

SECO Industries, s.r.o. je dominantní výrobce žacích traktorů v České republice a významný dodavatel této techniky zejména do zemí EU. Sečením se nepřetržitě zabývají již od roku 1895.

SECO Industries, s.r.o.
Jungmannova 11
506 48 Jičín
Česká republika

https://www.seco-traktory.cz/


STIHL

STIHL

V souladu s přesvědčením zakladatele firmy Andrease Stihla o tom, že "každý výrobek je tak dobrý, jak dobrý je jeho servis" jsou produkty firmy STIHL na celém světě distribuovány výhradně prostřednictvím sítě značkových autorizovaných prodejců, kteří zajišťují rovněž záruční a pozáruční odborný servis na místě.

ANDREAS STIHL AG & Co. KG
Badstraße 115
D-71336 Waiblingen Deutschland.

www.stihl.de