Partneři

  • Úvod
  • Oficiální zastoupení
ELIET

ELIET

Stroje ELIET, záruka dlouholetých spolehlivých služeb
Jak přirozeně sami víte: Stroj pro profesionální použití musí být vždy a všude schopen provozu. Stroje ELIET jsou zcela sladěny s potřebami profesionálních uživatelů. Kvalita, životnost, spolehlivost a přesnost patří ke klíčovým vlastnostem strojů ELIET.
Investice do strojů ELIET přinášejí vysokou užitnou hodnotu a ještě více funkčnosti. Díky své spolehlivosti a vynikající výkonnosti pracují stroje ELIET levně, Vaše investice se Vám tak již po krátké době vrátí.

Eliet Europe nv
Diesveldstraat 2
8553 Otegem
België

www.elietmachines.com


FSI

FSI

Společnost FSI power-tech ApS se velmi úspěšně specializuje na vývoj a výrobu pařezových fréz.
Filozofií společnosti FSI power-tech ApS je produkce robustních, odolných a stabilních strojů, které mohou pracovat v profesionálním nasazení po mnoho let. Jsou konstruovány pro těžkou práci, všechny komponenty jsou vybírány a instalovány tak, aby splnily tato kritéria.
FSI power-tech ApS používá na svých pařezových frézách patentované řezné nože s wolframo-karbidovými hroty. Tyto řezné nože zajišťují maximální životnost při frézování spolu s možností 3-násobného otočení.

FSI power-tech aps
Erhvervsparken 4, Blok 2
DK - 7160 Tørring
Danmark

www.fsi.dk


HUMUS

HUMUS

Mulčovače pro práci v sadech, vinicích i komunální sféře nabízí značka Humus. Pro práci mezi stromy, keři či jinými překážkami jsou vhodné k použití mulčovače s výkyvnými sekcemi. V komunální oblasti naleznou uplatnění bezpečnostní safety mulčovače.

Maschinenfabrik Bermatingen GmbH & Co. KG
Kesselbachstraße 2
D-88697 Bermatingen
Deutschland

www.humus-mulchgeraete.de


JENSEN

JENSEN

Kotoučové štěpkovače Jensen jsou k dispozici ve třech konstrukčních provedeních v agregaci před traktor nebo za něj s pohonem vývodovým hřídelem traktoru, v tříbodovém závěsu kategorie I, II, III.
Vyrábějí se také s vlastní pohonnou jednotkou na jedno či  dvounápravovém podvozku. Třetí eventualitou je pásový podvozek s možností plynulého nastavení šířky rozchodu pásů. Na přání je možné stroj vybavit systémem svahového vyrovnávání.

Jensen Service GmbH
Bahnhofstrasse 20-22
D-24975 Maasbüll
Deutschland

www.jensen-service.de


LIPCO

LIPCO

Německý výrobce přídavných nářadí pro nosiče nářadí a malotraktory světových výrobců. Výrobce unikátního výměnného systému upínání jednotlivých nářadí a jejich kompatibilita.

LIPCO GmbH
Am Fuchsgraben 5b
D-77880 Sasbach
Deutschland

www.lipco.com


MEIER-BRAKENBERG

MEIER-BRAKENBERG

Již od roku 1997 je značka MEIER-BRAKENBERG synonymem inovativních technologií a vysoce kvalitní techniky pro zemědělství a chovatelství. K bohatému výrobnímu programu tohoto německého výrobce patří také výroba profesionálních mobilních i stacionárních vysokotlakých mycích zařízení pro průmysl a komunální sféru.

MEIER-BRAKENBERG GmbH & Co. KG
Brakenberg 29
32699 Extertal
Germany

www.meier-brakenberg.de/


MULCHMASTER

MULCHMASTER

Profesionální ručně vedené rotační sekačky Mulchmaster najdou své uplatnění především v komunálním nasazení, jsou určeny pro dokončovací práce v nepřístupných místech a na členitých plochách mezi zastavěnými objekty. Údržba silničních travnatých pásů včetně chodníkových lemů mezi stromy, stejně jako středů kruhových objezdů, bude s touto sekačkou velice efektivní.

MWS Schneidwerkzeuge GmbH & Co. KG
An der Asbacher Straße 5
D-98574 Schmalkalden
Deutschland

www.mulchmaster.de


PFANNER

PFANNER

Ochranné oblečení PFANNER: Ochrana před nemocemi díky prodyšným, rychleschnoucím materiálům s dobrým odvodem vlhkosti a odolností. Ochrana před bakteriemi a zápachu díky antibakteriální vnitřní podšívce. Ochrana proti bodným ranám díky vysoce kvalitnímu vrchnímu materiálu. Ochrana před nehodami díky reflexním barvám a ochranným prvkům. Ochrana před mrazem, vlhkem, větrem atd.

PFANNER Schutzbekleidung GmbH
Marktstraße 40
6845 Hohenems
Austria

pfanner-austria.at/en/


RAPID TECHNIC

RAPID TECHNIC

Již po osm desetiletí je jméno Rapid synonymem pro jednonápravové nosiče nářadí.
Dnes Rapid Technic AG nabízí širokou paletu vybavení pro profesionální využití v zemědělství, zahradnictví a krajinářství v soukromém a veřejném sektoru.

Rapid Technic AG
Industriestrasse 7
Postfach 81
CH-8956 Killwangen
Schweiz

www.rapid-technic.com


ROBOFLAIL

ROBOFLAIL

Rádiem řízené pásové svahové sekačky vyrábí německá společnost Niko ve spolupráci s firmou KomTech. Díky svému nízkému těžišti mají sekačky svahovou dostupnost až 55°. Novinkou pak je stroj RoboFlail Vario vybavený traktorovým náhonem - kloubovou hřídelí. RoboFlail Vario může pracovat s různými druhy nářadí jako jsou např.: bezpečnostní mulčovače, portálové žací lišty, pařezové frézy apod.

KommTek Intelligente Lösungen GmbH
Industriepark 5
74706 Osterburken
Deutschland

www.kommtek.de