Informace o firmě

AGROCAR s.r.o.


AGROCAR logo

Společnost AGROCAR s.r.o. byla založena v roce 1996 se zaměřením na prodej, servis a poradenství v oboru zahradní, lesní, farmářské a komunální techniky.
Specializací společnosti AGROCAR s.r.o. jsou profesionální motorové stroje a technologie pro celoroční údržbu, ochranu a obnovu životního prostředí.

Společnost AGROCAR s.r.o. se podílí na řadě významných projektech v oblasti inovativních technologií pro přední výrobce komunálních, zemědělských a speciálních strojů. Díky získaným zkušenostem ze zahraničí a na základě více než 20-ti leté praxe v oboru se společnost AGROCAR s.r.o. řadí mezi přední dodavatele strojů a technologií v České republice. 

V oblasti jednoosých strojů, půdní realizace, inovativní technologie sečení bez sběru a dálkově řízených strojů poskytuje společnost AGROCAR s.r.o. již několik let odborné poradenství ve spolupráci s oborovými profesními organizacemi SZKT a SZUZ, kde je společnost stálým členem. 
Úzká a těsná spolupráce se zahraničními partnery – výrobci – dodavateli přispívá ke zkvalitnění, zefektivnění a inovacím samotných výrobků. Při tomto procesu má společnost AGROCAR s.r.o. významnou pozici díky praktickým zkušenostem a zpětné vazbě od profesionálních uživatelů (zákazníků), kteří každodenně spojují svou profesionální činnost s námi dodanými stroji – technikou – technologiemi.

Přednostmi jsou:

  • Individuální osobní orientace na každého jednotlivého zákazníka
  • Kvalifikované technické poradenství
  • Know-how a praktické zkušenosti od zákazníků a tím nejoptimálnější volba dané techniky
  • Koncepce přístupu k zákazníkům vycházející z potřeb uživatelů
  • Odbornost a profesionalita
  • Bezplatné a nezávazné předvedení techniky přímo v provozních podmínkách zákazníka

 

Významné mezníky společnosti AGROCAR s.r.o.

1996 Založení společnosti se zaměřením na prodej a servis zemědělské a stavební techniky. Především se jednalo o zastoupení spol. PRANEDA b.v. Holandsko v Severomoravském kraji. Obchodní spolupráce s Lamborghini a RAMROD.
 
1997 Rozšíření techniky o malou zahradní mechanizaci. Počátky spolupráce s významnou švédskou značkou STIGA, předním výrobcem zahradní techniky.
Výroba příslušenství - nástaveb pro střední stavební a zemědělskou techniku.
 
1999 Udělení autorizovaného záručního a pozáručního servisu motorů Briggs&Stratton.
 
2000 Společnost AGROCAR s.r.o. získala výhradní zastoupení celosvětově známého výrobce jednonápravových malotraktorů AGRIA pro ČR a SR. Počátky obchodní spolupráce se spol. Agria-Werke GmbH Möckmühl, Německo.
 
2001 Rozšíření sortimentu o profesionální sněhové frézy předního japonského výrobce YANMAR.
Rozšíření o servis motorů Yanmar, Robin a Lombardini
 
2003 Společnost AGROCAR s.r.o. získala výhradní zastoupení belgického výrobce štěpkovačů, vertikutátorů, secích a dosévacích strojů ELIET. Počátky obchodní spolupráce se spol. ELIET Europe NV Otegem, Belgie.
Regionální zastoupení německého výrobce lesní a zahradní techniky STIHL.
Import mulčovačů HUMUS německého výrobce Maschinen Bermatingen & Co., Bermatingen, Německo.
 
2005 Společnost AGROCAR s.r.o. získala výhradní zastoupení amerického výrobce profesionálních žacích strojů SCAG. Počátky obchodní spolupráce s anglickou společností STM (Simon Tullett Machinery Co. Ltd.).
Rozšíření o servis motorů Honda a Kawasaki.
 
2007 Rozšíření komunální techniky o výhradní zastoupení štěpkovačů JENSEN - předního německého výrobce Jensen Holzhackmaschinen GmbH, Maasbuell.
 
2008 Společnost Agria-Werke GmbH uvedla na trh nový víceúčelový nosič nářadí 6600 VENTRAC s pohonem všech 4 kol.
Rozšíření sortimentu o viniční pásové nosiče NIKO německého výrobce.
Zahájení prodeje rádiem řízené pásové svahové sekačky Roboflail One v České republice - prostřednictvím vyhradních prodejců v síti Roboflail CZ.

 
2010 Rozšíření sortimentu o pařezové frézy dánského výrobce FSI power-tech ApS.
 
2011 Společnost AGROCAR s.r.o. získala výhradní zastoupení švýcarského výrobce jednoosých  nosičů nářadí Rapid Technic pro ČR a SR.
 
2013 Uvedení dálkově řízeného nosiče nářadí na pásovém podvozku s pohonem nářadí kloubovou hřídelí RoboFlail Vario.
 
2014 Uvedení jednoosého komunálního nosiče nářadí Rapid Orbito s inovativním duálním systémem řízení.
 .
2015

Spolupráce se švýcarským výrobcem speciálních traktorů RIGITRAC AG s revoluční a unikátní koncepcí rámu.
Rozšíření sortimentu o speciální techniku švýcarské značky VMeili - jedná se o originální a vysoce kvalitní vozidla s mnoha speciálními úpravami a nástavbami, které maximálně splňují veškeré požadavky zákazníka.
Počátky obchodní spolupráce s německým výrobcem speciální techniky F.X.S. Sauerburger.

Výstavba nové provozovny společnosti AGROCAR s.r.o. ve Frenštátě pod Radhoštěm s rozšířenými prodejními, servisními a skladovacími plochami o velikosti 1200 m2 a venkovními předváděcími plochami o rozloze 3 ha.

.
2016

Otevření nového sídla společnosti AGROCAR s.r.o. ve Frenštátě pod Radhoštěm na ulici pod Šenkem 2046.

.