Mobilní a stacionární vysokotlaká mycí zařízení MEIER-BRAKENBERG

vysokotlaké mycí zařízení m-b

logo m-b

Již od roku 1997 je značka MEIER-BRAKENBERG synonymem inovativních technologií a vysoce kvalitní techniky pro zemědělství a chovatelství. K bohatému výrobnímu programu tohoto německého výrobce patří také výroba profesionálních mobilních i stacionárních vysokotlakých mycích zařízení pro průmysl a komunální sféru.

 

 

 

VYSOKOTLAKÉ MYCÍ STROJE MEIER-BRAKENBERG V DETAILECH

Profesionální průmyslová čerpadla

Ergonomické ovládací madlo

čerpadlo m-b ovladaci madlo m-b
Profesionální vysokotlaká čerpadla s keramickými písty a mosaznými válci jsou zárukou odolnosti a dlouhé životnosti. Dlouhé ergonomicky tvarované ovládací madlo pro komfortní manipulaci se strojem bez námahy.

Držák trysek

Bezpečné navíjení hadice

drzak m-b
navijec m-b
Držák trysek na stroji zaručuje jejich pevné a bezpečné uchycení. Trysky jsou proto vždy obsluze k dispozici.  
Bezpečné a propracované vodítko hadice navijáku chrání obsluhu před dráty, které jsou součástí materiálu vysokotlakých hadic, a zajišťuje její čisté navíjení.

Velká pojezdová kola

Klešťová - zubová spojka

kola m-b
spojka m-b
Velká pryžová kola jsou uložena v ložiskách a umožňují snadnou manipulaci se strojem. Klešťová - zubová spojka mezi vysokotlakým čerpadlem a motorem výrazně tlumí vibrace, umožňuje rychlé a snadné odpojení motoru od čerpadla a výrazně prodlužuje životnost stroje.

Rychlospojky

Robustní startovací knoflík

rychlospojky m-b starter m-b
Vysokotlaké pistole s otočným kloubem, který zabraňuje zkroucení hadice, jsou vybaveny rychlospojkami pro jednoduchou výměnu trysek. Robustní ovládací hvězdicový startovací knoflík zajišťuje bezpečný start a chrání elektrickou síť při rozběhu stroje.

Vodní filtr

Automatický systém START-STOP

filtr m-b start-stop m-b
Optimální poloha vodního filtru umožňuje jeho jednoduché vyčištění a ochraňuje čerpadlo před hrubými nečistotami. Automatický systém START-STOP je maximálně funkční a spolehlivý díky konstrukci elektromechanických senzorů pracovního tlaku.

Nerezový hořák a ohřívač vody

Nádrže na chemikálie

ohrivac m-b chemikalie m-b
Vysoce kvalitní hořák z nerezové oceli s velkou 3/8 topnou spirálou zajišťuje rychlý ohřev vody (model MBHot1320). Plastové nádrže na odměření a míchání chemikálií (saponát, desinfekce apod.) jsou umístěny na hliníkovém nosném rámu stroje. 

Nádrž paliva

Frekvenční měnič

palivo m-b menic m-b

U modelů se spalovacím motorem je k dispozici odnímatelná palivová nádrž, kterou lze jednoduše sejmout ze stroje a naplnit palivem přímo na čerpací stanici.

Umožňuje rozdílné otáčky motoru měnit v závislosti na pracovním tlaku a průtoku vody.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.