SLAVNOSTNÍ OTEVŘENÍ A POLARIS DAYS

logo POLARIS

Zdravíme všechny milovníky off-roadu, krásných strojů značky POLARIS a všechny kamarády, partnery, zákazníky, vážené dámy a pány! 

 Protože víme, že off-roadem spolu s nádhernými, ale i užitečnými stroji žijete stejně jako my, rádi bychom Vás k zahájení sezóny pozvali na slavnostní otevření prodejního a servisního zastoupení POLARIS v Moravskoslezském kraji, konkrétně k nám do Frenštátu pod Radhoštěm.

 Staňte se tedy i Vy součásti této události plné strojů, fajn lidí, skvělého jídla, kávového „Food trucku“ KeKafi plného vlastnoručně vyráběných dobrůtek a špičkových kávových specialit, ale i bláta, kamení, prachu a dalších zpestření včetně překvapení na připravené trati v sobotu 23.4.2022.

 

 POLARIS DAYS, ve Frenštátě p.R.,

 které proběhnou ve středu  20.4.2022, slavnostním otevřením prodejního a servisního zastoupení POLARIS a to od 10.00 – 22.00 hod.

V tomto dni bude k dispozici v areálu firmy AGROCAR ke shlédnutí portfolio strojů POLARIS – techniky a technologií nabízené naší společnosti včetně bohatého občerstvení a možnosti nás navštívit až do večerních hodin včetně prohlídky obchodního a servisního zázemí.

V pátek 22.4.2022 a sobotu 23.4.2022 vždy od  9.00 – 17.00 hod pak budete moci u areálu firmy AGROCAR stroje i vyzkoušet na 2 připravených tratích, event. pak v sobotu i otestovat a porovnat stroje POLARIS s vlastními stroji ATV, UTV, Side-by-side.