Pařezová fréza fsi D30 na pásovém podvozku

fsi D30 na pásovém podvozku

logo fsi

Samojízdná pařezová fréza s vlastním pohonem na pásovém podvozku poháněná 3-válcovým vodou chlazeným dieselovým motorem Kubota D1305-E3B o výkonu 30 k. / 22 kW může být ovládaná manuálně nebo prostřednictvím dálkového ovládání.

Mechanický pohon řezného kotouče prostřednictvím klínových řemenů. Rychlý a bezpečný start/stop systém s elektromagnetickou spojkou. 

Řezný kotouč je připevněn na konci ramene, společně se spalovacím motorem jsou umístěny na otočném karuselu. Tímto se dosahuje maximálního horizontální pracovní rozsahu. 

Ergonomický ovládací panel poskytuje komfort při obsluze. Během transportu na pracovní místo je obsluha za pařezovou frézou. V průběhu vlastního frézování se ovládací panel vysune na stranu stroje, kde obsluha stojí v příjemné a pohodlné pozici a má přehled o průběhu práce. 

Zajištění bezpečnosti při práci - při vypnutí motoru nebo aktivaci nouzového zastavení automatická bezpečností brzda zastaví řezný kotouč. 

Řezný kotouč pařezové frézy je osazen patentovanými řeznými noži s wolframo-karbidovými hroty. Tyto řezné nože zajišťují maximální životnost při frézování spolu s možností 3-násobného otočení.

 

fsi d30 pasy

Pařezová fréza na pásovém podvozku
fsi D30

Motor / výkon

Palivová nádrž

Pohon řez. kotouče

Pojezdové pásy

Rozměry dxšxv (mm)

Hmotnost

Kubota D1305-E3B
22 kW / 30 k.
35 l klínovým řemenem hydraulicky nastavitelná šířka rozchodu 2700x775x1350 970 kg
Řezný kotouč fsi

Parametry frézovacího ústrojí fsi D30

Řezný kotouč

Řezné nože

Rozsah frézování

Příslušenství

stranově

výška

Ø 470 mm 16 ks / Ø 24,5 mm 1350 mm * 380 mm LED osvětlení
dvojmontáž kol
* otočný karusel nezávislý na kolech

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.