Pařezová fréza fsi B28

Pařezová fréza fsi B30-470

logo fsi

Samojízdná pařezová fréza s vlastním pohonem poháněná benzínovým vzduchem chlazeným motorem s přímým vstřikováním paliva SUBARU o výkonu 28 k. / 20,6 kW.

Mechanický pohon řezného kotouče prostřednictvím klínových řemenů. Rychlý a bezpečný start/stop systém s elektromagnetickou spojkou.

Řezný kotouč je připevněn na konci ramene, společně se spalovacím motorem jsou umístěny na otočném karuselu. Tímto se dosahuje maximálního horizontální pracovní rozsahu.

Ergonomický ovládací panel poskytuje komfort při obsluze. Během transportu na pracovní místo je obsluha za pařezovou frézou. V průběhu vlastního frézování se ovládací panel vysune na stranu stroje, kde obsluha stojí v příjemné a pohodlné pozici a má přehled o průběhu práce.

Zajištění bezpečnosti při práci - při vypnutí motoru nebo aktivaci nouzového zastavení automatická bezpečností brzda zastaví řezný kotouč.

Řezný kotouč pařezové frézy je osazen patentovanými řeznými noži s wolframo-karbidovými hroty. Tyto řezné nože zajišťují maximální životnost při frézování spolu s možností 3-násobného otočení.

 

pařezová fréza fsi B28

Pařezová fréza s vlastním pojezdem fsi B28

Motor / výkon

Palivová nádrž 

Pohon řez. kotouče

Pojezdová kola 

Rozměry dxšxv (mm)

Hmotnost 

Subaru
20,6 kW / 28 k.
35 l klínovým řemenem přední: Ø 440 x 180 mm 8 ply
zadní:  Ø 410 x 110 mm
2700x800x1160 600 kg
Řezný kotouč fsi

Parametry frézovacího ústrojí fsi B28

Řezný kotouč

Řezné nože

Rozsah frézování

Příslušenství

stranově

výška

Ø 470 mm 16 ks / Ø 20,5 mm 800 mm * 380 mm LED osvětlení
dvojmontáž kol
* otočný karusel nezávislý na kolech

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.