Pařezová fréza fsi 20H

Pařezová fréza fsi ST 20 H

logo fsi

Pařezová fréza fsi 20 H je nejmenší pařezová fréza pro upevnění na minibagry (1,5 - 2,5 t) a čelní nakladače. Tato pařezová fréza je určena pro frézování malých průměrů pařezů a kořenů nežádoucích křovin. fsi 20 H je správnou volbou nástavby strojů pro krajinářské úpravy, jelikož zajišťuje požadovaný výkon bez nutnosti pronájmu speciálního stroje nebo spoléhaní se na subdodavatele.

Pařezová fréza je dodávána společně se speciální upevňovací deskou, kterou je nutno připevnit na adaptér-ukončení ramene bagru popř. nakladače.

Pro usnadnění prací ve špatně přístupných místech může být jednotka pařezové frézy natočena a nastavena do jakékoli ze 4 různých poloh bez nutnosti demontáže z ramene bagru či nakladače.

Pro jednoduché upevnění a zabránění ztráty výkonu při přenosu, je řezný kotouč připevněn přímo na hřídeli hydromotoru. Ovládání řezného kotouče pomocí hydraulických pístnic bagru popř. čelního nakladače. To umožňuje využití maximálního dostupného hydraulického výkonu dodávaného základním strojem.

Řezný kotouč pařezové frézy je osazen patentovanými řeznými noži s wolframo-karbidovými hroty. Tyto řezné nože zajišťují maximální životnost při frézování spolu s možností 3-násobného otočení.

 

pařezová fréza fsi ST 20 H

Hydraulicky poháněná pařezová fréza fsi 20 H 

Určeno pro nosiče

Požadovaný výkon nosiče

Hydraulický výkon

Hydrospoje

1,5 - 2,5 t 12 - 20 kW / 15 - 25 k.
30 - 50 l/min 2 x 1/2''

Řezný kotouč

Řezné nože

Rozměry (dxšxv)

Hmotnost

Ø 370 mm
12 ks, Ø 20,5 mm
600x500x475 mm 70 kg

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.